MEMUR ALIMLARI

Ülkemizde pek çok kişi iş imkanı bulamamakta ve işsizlik sorunu yaşamaktadır. Bununla birlikte memur olmak isteyen ancak bir türlü atanamayan veya istediği yere yerleşemeyen kişilerin sayısı da oldukça fazladır. Bununla birlikte iş ilanlarını takip etmekte oldukça güç bir duruma gelmiş durumdaydı. Ancak internet teknolojisinin yaygın bir hale gelmesi ile birlikte artık memurların ve memur olmak isteyenlerinde ortak noktada buluştukları bir adres var.

memurrehberi.com olarak uzun yıllardır açık olan ve temel amacı memur olanlara, olmak isteyenlere yardım etmek olan site içerisinde pek çok farklı kategori altında konu bulunmaktadır. Memurlar için mevzuat ve son güncellemeler, memur olmak isteyenler için memur alımı, çeşitli kuruluşların özel ilanları ve diğer konular yer almaktadır.
Mevzuat bölümü, genellikle memurlar için açılmış ve bu kategori altında resmi gazetede yayınlanan haberlere yer verilmektedir. Bunun yanı sıra memur olabilmek için neler gerektiği, hangi devlet dairesinde ne tür işlerin yapıldığı ve hangi belgelerin istendiği ve memurluk sınavları ile ilgili güncel ve önemli bilgilerde bu adresten paylaşılmaktadır.